ΤΕΛΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ «ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΙΙ», ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ 2018-2019

E-mail Εκτύπωση PDF

ΤΕΛΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ «ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΙΙ», ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ 2018-2019

Η τελική εξέταση στο μάθημα «Λειτουργικά Συστήματα ΙΙ – Εργαστήριο (Unix)» θα πραγματοποιηθεί την εβδομάδα 8 – 11 Ιανουαρίου 2019, δηλαδή την εβδομάδα αμέσως μετά τις διακοπές των Γιορτών.
Η εξέταση είναι υποχρεωτική τόσο για τους φοιτητές που το παρακολουθούν για πρώτη φορά και οφείλουν να κάνουν παρουσίες, όσο και για τους παλιούς φοιτητές (παρατηρητές) που το παρακολουθούν για δεύτερη φορά και είτε κόπηκαν λόγω ελλιπούς παρακολούθησης (οπότε επίσης οφείλουν να κάνουν παρουσίες) είτε λόγω βαθμού.
Ο βαθμός της τελικής εξέτασης θα μετρήσει με ποσοστό 60% στην τελική βαθμολογία του εργαστηρίου ενώ 40% θα μετρήσει η εξέταση προόδου που έχει ήδη πραγματοποιηθεί.

 

Οι φοιτητές που είτε δηλώνουν το μάθημα για πρώτη φορά είτε οφείλουν παρουσίες στο εργαστηριακό μάθημα λόγω ελλιπούς παρακολούθησης και που είναι εγγεγραμμένοι σε κάποιο από τα 7 εργαστηριακά τμήματα, θα εξεταστούν την ημέρα και ώρα που διεξάγεται το εργαστηριακό τους τμήμα (Τετάρτη 9/1/2019, Πέμπτη 10/1/2019, Παρασκευή 11/1/2019), στην αίθουσα του εργαστηρίου όπου γίνονται και τα μαθήματα. Η εξέταση θα γίνει με την βοήθεια των Η/Υ, με τους οποίους διεξάγονται και τα εργαστηριακά μαθήματα και χωρίς σημειώσεις οποιουδήποτε τύπου, και χωρίς κινητά τηλέφωνα, τα οποία απαγορεύονται.

 

Οι παλιοί φοιτητές (παρατηρητές) φέτος θα εξεταστούν επίσης στο εργαστήριο (με τους Η/Υ) σε κάποιο από τα 7 τμήματα, σύμφωνα με την κατανομή που ακολουθεί:

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΑΜ

ΤΜΗΜΑ ΕΞΕΤΑΣΗΣ

1

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

4194

Ε2

2

Αδαμούδη

σουλτάνα

2411

Ε7

3

ΑΗΔΟΝΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

3748

Ε1

4

Αθανασοπούλου

Δήμητρα

4128

Ε1

5

ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

4047

Ε3

6

ΑΜΠΑΖΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4100

Ε1

7

Αμπατζής

Ιγνάτιος

4200

Ε1

8

Αναγνώστου

Μιχαήλ

3620

Ε2

9

Αναστασιαδης

Προδρομος

3872

Ε1

10

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ATHINA

3311

Ε1

11

Αναστασιου

Βαγγελης

4241

Ε1

12

Ανδρόγλου

Χριστόφορος

Ε2

13

Αποστολοπούλου

Δήμητρα

3784

Ε2

14

ΑΡΑΠΑΤΣΑΚΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

2483

Ε1

15

ΑΡΓΥΡΟΚΑΣΤΡΙΤΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

3507

Ε1

16

Αριστοδημου

Φιλιππος

3871

Ε1

17

Αχμετσίκ

Μπουράκ

3967

Ε1

18

Βαγενας

Χρηστος

4014

Ε1

19

ΒΑΚΑΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2562

Ε1

20

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΓΚΙΜΠΙΡΙΤΗΣ

2974

Ε1

21

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΟΦΙΑ

2613

Ε1

22

ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΠΥΡΟΣ

4215

Ε2

23

ΒΛΑΧΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

3922

Ε3

24

ΒΛΑΧΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

4032

Ε1

25

ΒΡΑΤΖΙΔΟΥ

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

3811

Ε7

26

ΓΕΩΡΓΙΤΖΙΚΗΣ

ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ

3326

Ε1

27

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

PACHALINA

3677

Ε1

28

ΓΙΑΝΝΑΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

4176

Ε6

29

ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3735

Ε1

30

ΓΙΑΝΝΙΣΛΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

4089

Ε6

31

ΓΙΟΒΑΝΙΤΣΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3861

Ε1

32

ΓΙΟΝΤΗΣ

ΗΛΙΑΣ

3936

Ε3

33

ΓΚΙΜΠΙΡΙΤΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2974

Ε5

34

ΓΚΙΝΑΣ

ΑΣΤΕΡΙΟΣ

2998

Ε1

35

ΓΚΟΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3454

Ε1

36

ΓΟΥΛΙΑΝΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

4088

Ε1

37

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

3947

Ε1

38

ΔΑΒΙΛΟΥΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3006

Ε1

39

ΔΕΒΡΑ

ΑΝΝΕΤΑ

3929

Ε1

40

Δεκαλτσίδης

Nikolaos

3990

Ε1

41

ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4085

Ε2

42

ΔΕΜΙΛΟΓΛΟΥ

ANTONIOS

2918

Ε2

43

Δημητριάδου

Μαρία Ελενη

3756

Ε5

44

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΟΣΧΟΓΛΟΥ

3401

Ε2

45

Διαμαντίδης

Μάριος

4038

Ε5

46

Διαμαντίδης

Γεώργιος

4037

Ε5

47

ΔΟΒΛΕΤΟΓΛΟΥ

ΜΑΡΙΑΝΝΑ

4070

Ε2

48

Δουλκερίδου

Φανή

3569

Ε2

49

Δραγκόλας

Ιωάννης-Πρόδρομος

3186

Ε2

50

ΔΡΑΚΑΤΟΥ

ΠΟΛΥ

3840

Ε2

51

ΕΛΠΙΔΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ

3699

Ε2

52

Ευσταθιαδης

Ραφαηλ-Αλεξανδρος

4062

Ε2

53

ΖΙΟΥΛΗΣ

ΑΝΕΣΤΗΣ

4247

Ε6

54

ΖΟΥΛΕΚΟΥ

ΜΙΛΕΝΑ

3740

Ε2

55

ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΣ

4180

Ε2

56

ΖΟΥΤΣΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3511

Ε2

57

ΖΥΓΟΥΡΗ

OLGA

3686

Ε2

58

θεοδωριδης

αναστασιος

3181

Ε2

59

Θεοδωρόπουλος

Ιωάννης

Ε4

60

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΕΛΕΝΗ

3045

Ε2

61

ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

3836

Ε2

62

Θεοχαρίδου

Δήμητρα

2828

Ε3

63

Θωμαιδης

Ιωάννης

4112

Ε2

64

ΘΩΜΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3818

Ε2

65

ΙΜΠΡΑΗΜ

ΙΠΕΚ

3732

Ε5

66

ΚΑΖΑΚΙΔΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

2114

Ε2

67

ΚΑΖΑΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4197

Ε2

68

ΚΑΚΛΑΡΙΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

2233

Ε7

69

Καλαϊτζή

Χαρίκλεια

4184

Ε2

70

Καλαμπάκας

Κωνσταντίνος

4074

Ε1

71

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ

ΑΡΧΟΝΤΙΑ

3692

Ε3

72

Καλογιαντσίδης

Γρηγόρης

2679

Ε2

73

ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ

ΣΥΜΕΩΝ

4366

Ε6

74

Καπλανίδης

Εμμανουήλ

3619

Ε3

75

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4053

Ε5

76

ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ

Κωσταντίνος

4278

Ε5

77

ΚΑΡΑΚΑΠΖΟΥΔΗΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

4000

Ε3

78

ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

3481

Ε3

79

ΚΑΡΥΔΑ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

3489

Ε3

80

ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ

LEYTERIS

2770

Ε2

81

ΚΙΡΤΣΙΩΤΗΣ

ΗΛΙΑΣ

3851

Ε3

82

ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

4205

Ε3

83

ΚΟΙΟΥ

ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

3845

Ε3

84

ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ

GEORGIOS

3425

Ε3

85

Κοντός

nikos

4011

Ε5

86

ΚΟΥΒΡΑΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

2470

Ε3

87

ΚΟΥΖΟΥΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2693

Ε3

88

ΚΟΥΠΙΔΗΣ

ΘΕΟΧΑΡΗΣ

3496

Ε3

89

ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

4226

Ε3

90

ΚΥΡΙΑΖΗ

ΕΛΕΝΗ

2730

Ε3

91

Κυριαζόπουλος

Απόστολος

4249

Ε3

92

ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4063

Ε3

93

ΚΥΡΙΤΣΗΣ

ΦΩΤΗΣ

2954

Ε3

94

ΚΩΝΣΤΑΣ

ΘΩΜΑΣ

3523

Ε3

95

Λαμπίδης

Ελευθέριος

3854

Ε3

96

Λιτσεσελίδης

Πρόδρομος

3954

Ε3

97

ΛΟΚΟΒΙΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

3483

Ε3

98

ΜΑΖΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3505

Ε2

99

ΜΑΜΑΝΤ¶ΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ

3963

Ε3

100

Μανάφης

Δημήτριος

4141

Ε3

101

ΜΑΡΑΒΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3886

Ε4

102

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ

ΣΟΦΙΑ

3986

Ε4

103

Μάρκου

Χρήστος

4369

Ε1

104

ΜΑΥΡΙΔΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3738

Ε4

105

ΜΕΝΕΞΕΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

4276

Ε4

106

ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ

ΙΟΡΔΑΝΗΣ

3493

Ε4

107

ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

3909

Ε3

108

Μπαγγέας

Πέτρος

3590

Ε4

109

μπαζιωτη

αικατερινη

3827

Ε4

110

ΜΠΑΜΠΑΔΕΛΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ

3961

Ε4

111

ΜΠΕΞΟΥΔΗ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

4280

Ε6

112

ΜΠΙΝΤΑΚΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

3995

Ε4

113

ΜΠΙΤΖΙΩΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2341

Ε4

114

ΜΠΡΕΖΑ

ΣΟΦΙΑ

4286

Ε6

115

ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ

ΣΟΥΛΤΑΝΑ

4137

Ε4

116

Νατσιος

Δημητρης

3608

Ε4

117

ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

3127

Ε4

118

Νικολόπουλος

xristos

3194

Ε4

119

Ντοκμετζή

Νικολέτα

3979

Ε5

120

Οικονομου

Χρηστος

4230

Ε4

121

ΟΡΛΩΦ

MICHAIL

2985

Ε4

122

ΟΥΖΟΥΝΩΦ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2475

Ε4

123

Παλάζης

Θεόδωρος

3866

Ε4

124

Παλιαρούτας

dimitrios

4052

Ε4

125

ΠΑΛΛΑΣΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

4106

Ε4

126

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

ΛΑΖΑΡΟΣ

3800

Ε4

127

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

ΛΑΖΑΡΟΣ

3800

Ε4

128

Παναγιωτιδου

Ελισσαβετ

3632

Ε4

129

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3982

Ε4

130

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3933

Ε4

131

ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3823

Ε4

132

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3555

Ε4

133

ΠΑΠΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3885

Ε2

134

ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗ

4212

Ε5

135

παπουτσογλου

πετρος

2927

Ε5

136

ΠΑΠΠΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3838

Ε5

137

ΠΑΠΠΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4196

Ε5

138

Πάππος

Ευστράτιος

4320

Ε5

139

Παρασκεύας

Ευάγγελος

3548

Ε5

140

Παρασκευάς

Θεόφιλος

4213

Ε1

141

Παρχαριδης

Γιαννης

3680

Ε5

142

Πασχαλιδης

Γρηγοριος

3503

Ε5

143

ΠΑΤΑΡΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3074

Ε5

144

Παυλίδης

Νικόλαος

3830

Ε5

145

Παχατουρίδης

Ανδρέας

3939

Ε5

146

ΠΕΝΝΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

4374

Ε5

147

Πέσιου

Μαρία

2645

Ε1

148

ΠΕΤΑΛΑΣ

ΗΛΙΑΣ

4261

Ε6

149

ΠΕΤΛΙΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

3107

Ε5

150

ΠΙΠΕΡΤΖΗ

ΣΤΑΜΑΤΙΑ

4159

Ε5

151

ΠΟΖΟΥΚΙΔΟΥ

ΜΙΧΑΕΛΑ

3969

Ε5

152

Πολυζωίδης

Φώτης

4344

Ε5

153

ΡΑΚΑΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

4048

Ε5

154

ΡΕΣΙΤΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

4237

Ε5

155

ΡΟΔΟΒΙΤΟΥ

ΕΛΕΝΗ

3285

Ε5

156

ΡΟΤΣΙΚΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3204

Ε5

157

ΣΑΓΚΛΑ

ΜΗΝΑ

4218

Ε5

158

ΣΑΚΟ

ΓΙΩΡΓΟ

3786

Ε6

159

ΣΑΛΠΙΓΚΤΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

3010

Ε6

160

ΣΑΜΤΑΝΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2799

Ε6

161

Σαρηδάρογλου

Νίκος

4123

Ε5

162

ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ

STEFANOS

3212

Ε6

163

ΣΑΡΡΑΣ

ΛΥΜΠΕΡΗΣ

4297

Ε6

164

Σαχπατσίδης

Βίκτωρ

3103

Ε6

165

ΣΕΜΕΝΛΙΔΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

4298

Ε6

166

ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ

ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ

3172

Ε6

167

ΣΟΛΑ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

3166

Ε6

168

Σουραϊλίδης

Δημήτρης

4115

Ε6

169

ΣΟΦΙΑΝΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

4283

Ε6

170

ΣΠΑΘΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

2349

Ε6

171

ΣΠΑΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

4096

Ε6

172

Στασινού

Μυρσίνη

3883

Ε7

173

ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

4111

Ε3

174

ΣΤΟΙΔΗΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

3757

Ε6

175

Συμεωνίδης

Ιωάννης

3981

Ε1

176

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ

ΣΑΒΒΑΣ

4268

Ε6

177

ΣΦΥΡΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

3300

Ε6

178

ΤΑΚΟΥΡΛΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

3610

Ε6

179

Τακφοριδης

Κωνσταντινος

3985

Ε6

180

ΤΑΣΚΟΥΔΗ

ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ

3829

Ε6

181

Τατούδης

Λεωνίδας

4104

Ε2

182

ΤΕΖΑΨΙΔΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ

4260

Ε6

183

ΤΕΡΖΗ

ANNA

4049

Ε7

184

ΤΖΕΜΙΝΤΙΜΠΗΣ

MICHAEL

2923

Ε6

185

ΤΖΙΜΗΤΡΑΣ

ΜΙΧΑΗΛ

3875

Ε7

186

ΤΖΙΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

4019

Ε7

187

ΤΟΛΟΣ

ΒΑΡΘΛΟΜΑΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ

4271

Ε7

188

Τοπουζάκης

Σπυρίδων

3964

Ε7

189

ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

3473

Ε7

190

Τουτουντζής

Χρήστος

3795

Ε2

191

ΤΣΑΝΤΟ

ΘΥΜΙΟ

3765

Ε7

192

ΤΣΕΣΜΕΤΖΙΔΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

3578

Ε7

193

ΤΣΙΑΡΤΣΑΦΗΣ

ΑΚΡΙΒΟΣ

3533

Ε2

194

ΤΣΙΟΓΚΑΣ

ΗΛΙΑΣ

3778

Ε7

195

ΤΣΙΡΤΣΟΥΡΙΔΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

4117

Ε5

196

ΤΣΙΦΛΙΚΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4121

Ε7

197

Τσιφούτης

Βασίλειος

4182

Ε4

198

Τσκβιτισβιλι

Νικα

4295

Ε7

199

ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3994

Ε7

200

ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ

SAVVAS

2657

Ε7

201

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

3790

Ε7

202

Φούσκας

Ηλίας

4191

Ε7

203

ΧΑΒΑΛΕΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

4149

Ε7

204

Χαϊδευτός

κωνσταντίνος

4287

Ε5

205

ΧΑΡΙΣΙΑΔΟΥ

ΑΜΑΛΙΑ

3518

Ε7

206

Χατζηδημητρίου

Νίκος

3759

Ε7

207

ΧΑΤΖΗΘΕΟΧΑΡΗΣ

ΑΡΓΥΡΙΟΣ

3855

Ε7

208

Χατζηκοτιανούδης

Mixalis

2182

Ε7

209

ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ

4236

Ε7

210

ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΟΥΛΙΝΑ

3434

Ε7

211

Χατζιδης

Αριστη

3361

Ε7

212

ΧΟΥΚΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

4324

Ε7

213

ΧΡΟΝΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

1802

Ε7

 

Υπενθυμίζεται το ωράριο των Τμημάτων:

Τμήμα

Ωράριο

Ε1

Τετάρτη 14:00 – 16:00

Ε2

Πέμπτη 15:00 – 17:00

Ε3

Πέμπτη 17:00 – 19:00

Ε4

Πέμπτη 19:00 – 21:00

Ε5

Παρασκευή 15:00 – 17:00

Ε6

Παρασκευή 17:00 – 19:00

Ε7

Παρασκευή 19:00 – 21:00


Η εξέταση θα διαρκέσει 1 ώρα για όλους τους φοιτητές. Όλοι οι φοιτητές (κανονικοί + παρατηρητές) θα πρέπει να προσέλθουν ακριβώς στην ώρα έναρξης του εργαστηριακού τμήματος και όχι στις «και τέταρτο». Π.χ. για το τμήμα Τετάρτη 14:00 – 16:00 θα πρέπει όλοι οι φοιτητές που θα εξεταστούν σε αυτό το τμήμα να προσέλθουν ακριβώς στις 14:00. Υπάρχει όμως περίπτωση, αν γεμίσουν οι θέσεις εργασίας, κάποιοι φοιτητές (ιδίως παρατηρητές) να εξεταστούν στις 15:00 - 16:00.

 

Εφιστάται η προσοχή στους φοιτητές να τηρήσουν την ανωτέρω κατανομή, ειδάλλως μπορεί και να μην καταφέρουν να εξεταστούν, λόγω περιορισμένων θέσεων εργασίας στο εργαστήριο.

 

Η εξεταστέα ύλη θα περιλαμβάνει από το 1ο έως και το 10ο Εργαστηριακό Μάθημα (Πρώτο μάθημα awk) από τις σημειώσεις του μαθήματος που διανέμονται δωρεάν και βρίσκονται στον FTP Server του Τμήματος, καθώς και τις ασκήσεις από τα φυλλάδια ασκήσεων, από το 1ο έως και το 10ο μάθημα, που επίσης βρίσκονται στον FTP Server του Τμήματος.

 

Να σημειωθεί ότι η μη προσέλευση ενός φοιτητή στην τελική εξέταση χρεώνεται με μία (1) απουσία και βαθμολογείται με 0.

 

 

Οι διδάσκοντες:
Σπύρος Καζαρλής
Αδάμ Φιλιππίδης

 

 

Ηλεκτρονικές Υπηρεσίες